Masáže

Klasická masáž

Vhodná pri bolestiach chrbta i celého tela, pôsobí na stav centrálneho nervového systému (chrbát/celé telo).

Športová masáž

Uvoľňuje napätie svalstva, zlepšuje pohyblivosť. Prevadzaná intenzívnejším tlakom a s vyšším tempom (chrbát/celé telo).

Čokoládová masáž

Čokoláda obnovuje, vyživuje a zvláčňuje pokožku. Podporuje tvorbu hormónov šťastia- endorfínov, je skvelá proti únave, depresii a stresu. Vráti vašej koži pružnosť. Vyskúšajte! Viete akú má čokoládová masáž výhodu?

Relaxačná masáž

Uvoľňuje napätie a vplýva na celkovú fyzickú a psychickú relaxáciu (chrbát/celé telo).

Lávové kamene

Masáž sa robí horúcimi lávovými kameňmi, kde dochádza k uvoľneniu svalstva. Pozitívne vplýva na lymfatický systém.

Medová masáž

Pri medovej masáži sa používa pumpovací hmat, ktorý odstraňuje toxíny z tkanív von. Toxíny poznať počas masáže na koži a vypadajú ako žuvačka.

Rašelinové zábaly

Klasická kúpeľná procedúra využíva blahodarné sily prírody prevádzaná modernou formou jednorázových rašelinových zábalov, ktoré majú veľký vplyv na proces uzdravenia.

Jogurtová masáž

Špeciálna masáž na problematické partie živými Jogurtovými kultúrami. Hydratuje pokožku, aktivuje krvný obeh a kožu príjemne prekrví (chrbát/celého tela).

Vanilková masáž

Relaxačná vanilková masáž vďaka aromatickej vanilke poteší Vaše zmysly a uvoľní celé telo od každodenného stresu a vypätia (chrbát/celé telo).

Peeling - o krok bližšie ku zdravej a mladšej pokožke

Používanie peelingu súvisí s celkovou funkciou kože

Dôležité je uvedomiť si, že nové kožné bunky sa tvoria v najspodnejšej vrstve kože. Pomaly putujú smerom nahor až sa dostanú do rohovej vrstvy, kde odumierajú. Staré bunky postupne nahrádzajú nové, tento kolobeh sa neustále opakuje. Od vzniku novej bunky až po jej odumretie uplynie v priemere 21 až 40 dní. Peeling je tu na to, aby pokožke pomohol, resp. urýchlil proces zbavovania sa odumretých buniek. Ak cítite, že vaša pokožka je suchá, objavujú sa na nej šupinky alebo javí známky nepríjemného napätia, nastal čas na peeling. Okrem odelenie pravidelné používanie peelingu zabraňuje upchávaniu pórov a následnej tvorbe vyrážok.

Ponúkame: Kokosový peeling a kávový peeling.

Čo treba vedieť o peelingu?

Samotné slovo peeling pochádza z anglického časť "peelen", čo znamená zlupovať alebo olupovať. Tieto procedúry odporúčajú odborníci absolvovať dvakrát do týždňa, pri suchej pokožke len raz, aby nedochádzalo k jej ďalšiemu zbytočnému vysúšaniu. Veľkú pozornosť treba venovať voľbe peelingu, pretože aj peelingy určené na suchú pleť ju môžu vysušovať naopak, peelingy na mastnú pleť môžu podporovať činnosť mazových žliaz a následné upchávanie pórov pokožky. Najlepšie je vyskúšať niekoľko kozmetických prípravkov vybrať ten najvhodnejší. Okrem chemických peelingových prostriedkov, ktoré sú špeciálne vyrobené na účel zbavovania sa odumretých buniek kože, sú vhodné aj mechanické peelingy.

Vila pri Váhu, Liptovská Teplá 51, 034 83, Slovakia
info@vilaprivahu.sk - www.vilaprivahu.sk
webdizajn INTELI.SK - foto Bohuslav Bereznanin