Služby

Na spríjemnenie Vášho pobytu v našom penzióne Vila pri Váhu Vám ponúkame tieto služby: ponuka stravy - polpenzia, masáže, bazén, TV, internet, stacionárny bicykel, vypožičanie horského bicykla ako aj detské ihrisko s pieskoviskom, hojdačkami a šmýkačkou. V letných dňoch máte možnosť posedenia na veľkej terase s romantickým výhľadom na rieku Váh, ako aj posedenie pod záhradným altánkom s možnosťou opekania a grilovania. V rieke za penziónom je možnosť rybolovu.

bazén
solárium

V prípade záujmu je možné aj ubytovanie s Vaším štvornohým domácim miláčikom. Parkovisko je k dispozícii bezplatne priamo v objekte penziónu. Počas celého roka je možné využívať kúpaliská s celoročnou prevádzkou Thermal Park Bešeňová, kúpele Lúčky a AkvaPark Tatralandia v Liptovskom Trnovci a taktiež bazén priamo pri penzióne. V letných mesiacoch v blízkosti penziónu sú široké možnosti športového vyžitia ako rybolov, tenisové kurty, futbalové a minigolfové ihrisko, cykloturistika, jazda na koni, turistika a mnoho iných aktivít.

Počas zimných mesiacov región poskytuje výborné lyžiarske podmienky vo veľkých lyžiarskych strediskách ako SkiPark Ružomberok a Jasná v Demänovskej doline pri Liptovskom Mikuláši. Pre menej náročných lyžiarov sú v okolí 2 km k dispozícii tri menšie lyžiarske vleky a aj ľad na korčulovanie. Priamo v penzióne Vila pri Váhu môžete využiť služby profesionálneho maséra.

bazén
Vila pri Váhu, Liptovská Teplá 51, 034 83, Slovakia
info@vilaprivahu.sk - www.vilaprivahu.sk
webdizajn INTELI.SK - foto Bohuslav Bereznanin